הקורקינטים החשמליים שלנו

קורקינט חשמלי הפך להיות כלי התחבורה הנוח, הקל והיעיל ביותר להתניידות בתוך העיר.
באופן לא מפתיע, אנשים רבים שפעם החזיקו ברכב או אפילו בכלי חשמלי מסוג אחר, זנחו את אמצעי התחבורה האחרים לטובת קורקינט חשמלי.
קורקינטים חשמליים בניגוד לאופניים חשמליים לרוב קומפקטיים יותר, פחות מסורבלים ומגיעים במשקלים קלים בהרבה מכלי חשמליים אחרים. הדבר מאפשר לרוכבים לקבל כלי תחבורה ייעודי להתניידות בתוך העיר שמתאים גם לנסיעה משולבת בתחבורה ציבורית, הכנסה למעליות קטנות או תאי מטען קטנים ברכב.

מי שגר בקומה גבוהה ללא מעלית, או שבמסלול היומי שלו נדרש לעלות עם הקורינט לרכבת או לאוטובוס ימצא את הקורינט החשמלי כלי פרקטי בהרבה מאופניים חשמליים. בנוסף, השוק כיום מציע מגוון רחב של קורקינטים חשמליים כך שכל אחד יכול למצוא את הכלי האולטימטיבי עבורו.

אנו בטורבו ריידר, נשמח לייעץ לכם באופן אישי, להבין מהו המסלול היומי שלכם והצרכים האישיים שלכם, על מנת להתאים עבור כל אחד ואחת מכם, את הקורינט החשמלי המתאים ביותר עבורו.

הדגמים שלנו

E-FLY

קורקינט E-FLY הוא הקורקינט החשמלי הקל בעולם מבית גרין בייק. הוא מסוגל לשאת עד 100 ק"ג וכולל בולם זעזועים קדמי, צג דיגיטלי עם פונקציות מגוונות, בלם חשמלי שמטעין את הסוללה בעת בלימה וכל זה במשקל של 7.9 בלבד!

X-1

קורקינט X-1 הוא קורקינט חשמלי מתקפל מבית גרין בייק. מדובר באחד מהקורקינטים הקלים ביותר בעולם במשקל של 10.9 ק"ג בלבד! הוא יכול לשאת משקל של עד 110 ק"ג, בעל תקן ישראלי ואירופי, הילוכים חשמליים אוטומטיים ושלדה מאלומיניום תעופתי.