טורבו ריידר

בואו למצוא את הכלי החשמלי המתאים ביותר עבורכם. 

חברת טורבו ריידר עובדות עם היבואנים המובילים של אופניים חשמליים וקורקינטיים חשמליים כדי להביא לכם את הכלים הטובים ביותר, המהירים ביותר וכמובן הבטיחותיים ביותר. אנו שמים דגש על כלים חשמליים בעלי תקן בלבד ונשמח לעזור מניסיוננו, להתאם עבור כל אחד ואחד את הדגם המתאים עבורו בהתאם לשגרת היום יום והדרישות הספציפיות מהכלי החשמלי שאתם מחפשים.

מלבד כלים חשמליים תמצאו אצלינו גם מידע רב בנוגע לבחירת כלים, חוקים ותקנות בטיחות המתעדכנים מעת לעת וגם אביזרים משלימים לנסיעה על קורקינט חשמלי או אופניים חשמליות.

למה טורבו ריידר?

כלים בטיחותיים

אנו בטורבו ריידר מקפידים ולא מתפשרים על הבטיחות שלכם. בגלל זה כל האופניים החשמליים שלנו והקורקינטים החשמליים בעלי תקן מחמיר ועומדים בכל כללי הבטיחות הנדרשים.

ליווי אישי ומקצועי

בטורבו ריידר תקבלו ליווי אישי וייעוץ שיתאים עבורכם את הכלי החשמלי הטוב והמתאים ביותר עבורכם. מתלבטים מה הכי טוב בשבילכם? נשמח להבין מה הצרכים ולהתאים עבורכם כלי חשמלי ספציפי.

שירות ואחריות

גם לאחר שנתאים עבורכם את הכלי הטוב ביותר עבורכם, אנחנו נשארים פה בשבילכם. כל הכלים שלנו כוללים אחריות, אנו נמשיך להעניק לכם שירות שוטף ולעמוד לרשותכם בכל תקלה או בעיה שתעלה.

אלופים אחד אחד! עזרו לי למצוא את הקורקינט החשמלי הכי קל ויחד עם זאת יציב שיתאים לנסיעה יומיומית ברכבת. תודה על הכל! מומלצים בחום
אסף ד.
ללא ספק האופניים החשמליות הכי טובות שהיה לי עד היום. החבר'ה בטורבטו מעולים, תמיד זמינים, שירות מצוין, טיפלו בכל בעיה שעלתה. ממליץ מאוד
דוד ל.
רוצה להודות לעומרי ולכל צוות טורבו ריידר שטיפלו בי ממש מעולה. ממש מרוצה מהאופניים. תמיד עונים וטיפלו בכל תקלה שהייתה מהר ובמקצועיות
נעמה א.